Fiat Grande Punto 15 İnç Jant Kapağı Takımı 4 Adet

  • Markalar YILSAN
  • Ürün Kodu: 51733005T
  • Üretici Kodu: 51733005T
  • Stok Durumu: 89
  • 70,38TL

Jantları çok güzel gösteren bu şık jant kapak takımı 4 jant için olup 15 inç jantlara sahip Fiat Grande Punto aracınız için güvenle satın alabilirsiniz.

Bu 15 inç jant kapak takımı "yan sanayi" bir oto yedek parçası olup ürünün üreticisi ve marka adı: YILSAN.

Fiat grande punto araç marka ve modelleri için bu 15 inç jant kapak takımı satın aldığınızda, aynı gün kargo, ücretsiz kargo ve adrese teslim hizmeti sunmaktayız.

Grande punto arabanız için bugün 15 inç jant kapak takımı satın aldığınızda, kargo dağıtım depolarımızın faaliye gösterdiği Ankara'dan 600 km mesafelere kadar 1 iş günü, daha uzak mesafeler ise iki iş günü zaman zarfında kapınızda teslim olması öngörümüz olduğunu bilmenizi isteriz.

Bizden satın aldığınız bu 15 inç jant kapak takımı grande punto aracınız ile uyumlu değil ise, ürün iade veya ürün değişimi için ürüne ve ürün ambalajına zarar vermemek üzere ile 14 iş günü zaman zarfında size teslimatı yapan aynı kargo şirketi ile bize göndermekten çekinmeyiniz lütfen.

Bizden satın aldığınız oto yedek parçaları kargo lojistik sigortalı olup, sigortanızın bozulmaması adına oto yedek parçanızı kargodan teslim alırken ürününüzün veya ürün ambalajının lojistik esnasında zarar görmediğinden emin olmak için kergo elemenı gözetiminde kontrol ederek teslim almayı ihmal etmeniniz lütfen. 

Satın aldığınız ürüne veya ürün ambalajına kargo lajistik esnasında ezilme, kırılma veya ambalajında yırtılma vb. zarar geldiğini görürseniz, kargo dağıtım elemanı gözetiminde rapor tutarak (yenisiyle değiştirme gerekçesi belirterek) aynı kargo ile bize göndermeyi ihmal etmeyiniz lütfen.


ÜRÜN İSMİ ARAÇ MARKASI ARAÇ MODELİ ARAÇ YILI OEM NO ARAC TİPİ MOTOR TİPİ ÜRETİCİ ADI 9 10
Jant Kapak Takımı 15 İnç Fiat Grande Punto 51733005T YILSAN
GENEL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.