Hakkımızda

TAŞDEMİRLER OTO YEDEK PARÇA ŞİRKETİ HAKKINDA

Taşdemirler Oto Yedek Parça, otomotiv sektöründe müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir markadır. Geniş ürün yelpazesi, kalite garantisi, uzman kadro, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet, hızlı teslimat ve rekabetçi fiyatlarıyla araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir bir seçenektir. Aracınızın en iyi performansı ve güvenliği için Taşdemirler Oto Yedek Parça'ya güvenebilirsiniz.

Oto yedek parça tedarikçisi Taşdemirler şirketimiz, 1990 yılında Şaşmaz-Etimesgut - Ankara'da kuruldu. İlk yıllarda Fiat, Tofaş, Renault Citroen ve Peugeot marka ve modellere ait otomobil ve hafif ticari araçları olarak siz değerli müşterilerimize tedarik ederek başladık.  İlerleyen yıllar içerisinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için bünyemize takviye ettiğimiz profesyonel ekibi takviye ettik. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet ve müşterilerimizden aldığımız destek sayesinde mevcut durumda 24 otomobil marka, tüm modeller ve hafif ticari araçların yedek parçaları katarak Türkiye'nin en prestijli, en güvenilir ve en büyük firmalardan biri olduk. Siz değerli müşterilerimizin her türlü marka ve modellere ait oto yedek parça ihtiyacınızı tek noktada temin etmek için 70.000'den fazla çeşitlerimiz ile hizmet vermekten onur duyuyoruz.


Vizyonumuz


Taşdemirler oto yedek parça şirketi olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak ve ürün çeşitlerimizi dahada artırarak Türkiye'nin 81 il, ilçe ve beldelerin  her noktasına ve en hızlı bir biçimde ulaştırmak.

Taştemirler oto yedek parça şirketi olarak bir Türkiye'nin lider oto yedek parça tedarikçisi olma sorumluluğumuzun gereği olarak, müşterilerimizin oto yedek parça ihtiyacını ülkemizin her noktasına ulaştırma yolunda daha da genişletmek.

Türkiye'nin lider oto yedek parça şirket sorumluluk anlayışı ile siz değerli müşterilerimize mükemmel ve yaratıcı hizmet sunma fikirleri üretmek ve müşterilerimizin fikirleri rehber edinme anlayışımızı sürdürmeye devam ederek daha da büyümek. 

 

Misyonumuz


Taşdemirler  şirketinin  tasdemirlerotoyedekparca.com.tr web sitemizin faaliyette bulunduğu oto yedek parça sektöründe müşteri memnuniyet ana hedefimiz yapmak. Tasdemirlerotoyedekparca.com.tr web sitemizin yazılımlarını geliştirerek çevrim-içi oto yedek parça e ticaret alanında ulusal bazda uzun vadeli, sürekli ve devamlı kılarak müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunmak.  Çevrim-içi Oto Yedek Parça Tedarik Etmek


Siz değerli müşterilerimize daha geniş kapsamda hizmet vermek için oto yedek parça ihtiyacınızı size ulaştırmak adına 2017 yılında tasdemirlerotoyedekparca.com.tr e ticaret web sitemizi kurduk.  Geride bıraktığımız 30 yıllık deneyim ve siz değerli müşterilerimizi yolda bırakmamak adına hemen hemen her marka oto yedek parça ihtiyaçlarınızı parmaklarınızın ucuna kadar yaklaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Böylece hemen hemen her marka ve modellere ait oto yedek parça ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan tedarik etmeniz için cep telefonunuzda veya bilgisayarınız ile  tasdemirlerotoyedekparca.com.tr web adresimize erişecek adresi teslim temin edebileceksiniz. Oturduğunuz yerde cep telefonunuzla tasdemirlerotoyedekparca.com.tr web adresimizden ihtiyacınız olan oto yedek parça siparişi verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya verilir ve yakınlık durumuna göre ertesi gün oto yedek parça ürününüz adrese teslim almış olacaksınız. Ayrıca size daha iyi yardımcı olmak için dilerseniz tesdemirlerotoyedekparca.com.tr web adresimizin iletişim sayfasına girip telefon ile deneyimli ekiplerimizden oto yedek parça ürün ayrıntıları konusunda bilgi alabilirsiniz.  İhtiyacınız olan oto yedek parça ürün ayrıntı ve kodları konusunda deneyimli teknik ve destek ekibimiz en kusursuz bir biçimde size yardımcı olacağınızdan emin olabilirsiniz. 


Oto Yedek Parça Satın Alma Ödeme Seçenekleri


Ayrıca siz değerli müşterilerimizi yolda bırakmamak ve oto yedek parça ihtiyacını en hızlı ve en kolay yoldan temin etme olanağı sağlamak adına 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Peki, nedir bu ödeme seçenekleri?

1. Tasdemirlerotoyedekparca.com.tr web adresimize eriştiğinizde, ana sayfamızdan başlayarak ihtiyacınız olan oto yedek parça ürün seçimi yapar ve hemen anında kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

2. Kredi kartınız yok ise, Taşdemirler oto yedek parça şirketimizin IBAN banka hesaplarına ATM'lerden, internet bankacılığı hesabınızdan veya banka şubesinden havale ve veya EFT yoluyla ödeme yapma seçeneği sunuyoruz.

3. Ayrıca kredi kartınız yok ise veya banka havalesi yapma olanağınız yok ise, oto yedek parça ürününüz anlaşmalı olduğumuz kargolar ile adrese teslimi esnasında ödeme seçeneği sunuyoruz.    


TAŞDEMİRLER OTO YEDEK PARÇA

ADRES: 2542 cadde NO: 2 Şaşmaz/Etimesgut - ANKARA

TEL: 0312 278 18 55

         0530 568 42 15

         0530 568 42 16

         0530 568 42 17