Hakkımızda

Hakkımızda

  Taşdemirler Oto Yedek Parça Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, ticari hayatına 1990 yılında Ankara’da başlamıştır. 26 yıldır Tofaş yedek parça, Fiat yedek parça, Renault Yedek Parça sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, Tofaş, Fiat, Renault, Dacia araçlarının bütün orijinal yedek parça, yan sanayi yedek parça ve aksesuarlarının satışını yapmaktadır.

 

    Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız şu anda Ankara daki Oto Sanayi.Sitesi Şaşmaz - ANKARA  Sanayi Bölgesinde  hizmet vermektedir.

 

 2015 yılında internet satışlarına www.tasdemir.com adresinden başlayan Taşdemir Otomotiv sektöründe bu alanda da en iyi fiyat ve en iyi ürün hizmeti veren firma olmuştur. E-Ticaret sektöründe kendi alanında lider konumda olan Taşdemir Otomotiv, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bu alanda da kendisini sürekli geliştirmekte ve otomotiv yedek parça satış sektörüne öncülük yapan firmalar arasında yer almaktadır.


    Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Taşdemir Otomotiv, yaptığı satışlarda ürün garantisi ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.


Firma Bilgilerimiz :


Unvan : Taşdemirler Oto Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti.

Adres : Oto Sanayi Sitesi 2551. Cadde  2542. Cadde No : 2 Şaşmaz / Ankara
Tel : 0530 568 42 15 - 17

Whatsapp : 0530 568 42 16

Vergi Dairesi : Etimesgut

Vergi No : 8270607008

Loading...
Loading...