PALİO YEDEK PARÇA

PALİO YEDEK PARÇA

Fiat Palio Yedek Parça

Fiat Palio, yine ülkemizde en fazla tutulan ve sevilen , yedek parçası uygun , fiyatı uygun ve palio yedek parça tedariki kolay araçlardandır. İlk çıkışı 96 yılı olan Palio, sonrasında 2002 ve 2006 yılında iki kez makyajlanmış, ilk nesil palio 1,4 8V ve 1,6 16V olarak çıkarken, ikinci nesilde 1,2 8v 1,2 16v , 1,3 16v gibi motorlara da yer verilmiştir.1,3 multijet olan modeli ile Fiat Palio dizel yakıtlı olmasından dolayı en çok tutulan motordur.  2012 yılında üretimi sonlanan Fiat Palio ülkemizde halen en fazla kullanılan araçlar arasında yer alıyor.

Kaliteli Fiat Palio Parçaları Taşdemirler'de

Taşdemirler Oto Yedek Parça olarak kaliteli ve cazip fiyatları ile Fiat Palio parçalarını sizlerle buluşturuyoruz. Ücretsiz kargo seçeneklerimiz, aynı gün kargo çıkarmamız ve maksimum 2 iş gününde teslimat seçeneğimiz ile online Palio yedek parça alışverişinizi sizler için kolaylaştırıyoruz. Sürekli online canlı destek hattımız , iletişim numaralarımız ve whatsap hattımız ile bize yazabilir, bizi arayabilir veya bize istediğiniz parçanın fotoğrafını veya liste göndererek Palio yedek parça listesine fiyat alabilirsiniz.

Fiat Palio Parçaları

Websitemiz üzerinde en fazla aranan Palio parçaları : Palio 1.2 8v rolanti motoru , palio güneşlik , palio pandizot , palio cam düğmesi , debriyaj seti , palio sağ far , palio sol far, palio sağ stop, palio arka stop, ön tampon, arka tampon,  döşemesi şeklindedir.

Fiat Palio Yedek Parça Fiyatları 

Fiat Palio yedek parça fiyatları fiyat araştırması yapılan döneme ve aradığınız Palio parçaya göre değişiklik gösterse de genel olarak uygun fiyat aralığındadır. Aradığınız özel bir parça var ise sitemizin üst kısmındaki arama motorunu kullanabilir veya canlı destekten bize parçayı teşhis edip fiyat çıkarmamız için sorabilirsiniz.

Göster:
Sırala:
Loading...
Loading...