EKSANTRİK KAYIŞ KİTİ TRİGER SETİ DOBLO ALBEA LİNEA GRANDE PUNTO 1,4 8V

  • Markalar DAYKO
  • Ürün Kodu: 4640365955183
  • Üretici Kodu: 4640365955183
  • Stok Durumu: 3
  • 201,47TL

Fiat Doblo 1,4 8 Valf Eksantrik Kayışı kiti içerisinde V kayışı, gergi rulmanı olarak kit halinde sizlere gelmektedir. Aracınızın en önemli parçalarından biridir.

Triger kayışı; krank milinden aldığı hareketi ekzantrik mili ve/veya millerine ileterek supapların açılıp kapanmasına olanak sağlayan bir parçadır.

Aslında basit bir kayış olarak görünen "Triger Kayışı" aracınız için en önemli parçalardan biridir. Montajı oldukça kolay olan bu kayış kitinin bağlantısının servis tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Yetkili servisler tarafından montajı yapılması takdirde çalışmasını aynı zamanda gerginliğini de kontrol edeceklerdir.

Kaliteli Triger Kayışı Nasıl Anlaşılır?

Sizlerde kaliteli bir triger kayışı veya eksantrik kayış kitini uzmanlara danışarak almanız tavsiye edilmektedir. Kayış için belirlenen süre 2 yıldır. Üretim üzerinden 2 yıl geçen kayışlarda çatlamalar olacağı gibi yeni üretilen kayışlara göre daha erken kopmaktadır. Sizlerde süt, peynir gibi gıda ürünlerinin üretim ve son kullanım tarihine baktığımız gibi alternatör kayışının da üretim ve son kullanılma tarihini kontrol etmemiz gerekmektedir.

50 ve 100 bin km arasında değişimi tavsiye edilen Triger kayışında bulunan çatlaklar ve soyulmalar da değişim gerekmektedir. Aracınızın her periyodik bakımında kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz.

Doblo 1,4 8 valf eksantirik seti, Albea 1,4 8 Valf triger seti, Linea 1,4 8 Valf triger seti, Grande punto 1,4 8 valf triger seti

ÜRÜN İSMİ ARAÇ MARKASI ARAÇ MODELİ ARAÇ YILI OEM NO ARAC TİPİ MOTOR TİPİ ÜRETİCİ ADI 9 10
FİAT
GENEL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.