Renault Clio 4 Joy 15 İnç Jant Kapağı Takımı 4 Adet

  • Markalar YILSAN
  • Ürün Kodu: 403158877RT
  • Üretici Kodu: 403158877RT
  • Stok Durumu: 14
  • 70,38TL

Renault Clio 4 Joy 16 inç 4 teker için jant kapağı takımı fiyatı.

Bu 16 inç jant kapağı takımı, "yan sanayi" bir oto yedek parçası olup ürünün üreticisi ve marka adı: YILSAN.

Bu 16 inç jant kapağı takımı bir yıl üretici şirket garantisi vardır.

Bu 16 inç jant kapağı takımı ürünün uyumlu olduğu araç marka ve modelleri, Renault Clio 4 Joy şeklindedir.

Renault Clio 4 Joy araç marka ve modelleri için bu 16 inç jant kapağı takımı bizden satın aldığınızda, "AYNI GÜN KARGO" sevkiyatı, "ÜCRETSİZ KARGO" ile "KAPIDA TESLİM" hizmeti sunmaktayız.

Renault clio joy arabanız için bugün 16 inç jant kapağı takımı satın aldığınızda, kargo dağıtım merkez depolarımızın bulunduğu Ankara'dan 600 km mesafelere kadar 1 iş günü, daha uzak mesafeler ise iki iş günü zaman zarfında kapınızda teslim olması öngörümüz olduğunu bilmenizi isteriz.

Bizden satın aldığınız bu 16 inç jant kapağı takımı arabanız ile uyumlu değil ise, "ÜRÜN İADESİ" veya "ÜRÜN DEĞİŞİMİ" için ürüne ve ürün ambalajına zarar vermemek kaydıyla 14 iş günü zaman zarfında size teslimatı yapan aynı kargo ile bize göndermekten çekinmeyiniz lütfen.

Bizden satın aldığınız oto yedek parçaları (şirketimizin jesti olarak) kargo lojistik sigortalı olup oto yedek parçanızı kargodan teslim alırken ürününüzün veya ürün ambalajının lojistik esnasında zarar görmediğinden emin olmak için kergo elemenı gözetiminde kontrol ederek teslim almayı ihmal etmeniniz lütfen. 

Satın aldığınız oto yedek parça ürüne veya ürün ambalajına kargo lojistik nedeniyle zarar geldiğini (ezilme veya kırılma) görürseniz, kargo dağıtım elemanı gözetiminde rapor tutarak (yenisiyle değiştirme gerekçesi belirterek) aynı kargo ile bize göndermeyi ihmal etmeyiniz lütfen.


ÜRÜN İSMİ ARAÇ MARKASI ARAÇ MODELİ ARAÇ YILI OEM NO ARAC TİPİ MOTOR TİPİ ÜRETİCİ ADI 9 10
GENEL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.