Tofaş Doğan Kartal Şahin Sigorta Kutusu Fiyatları

Yazar Tasdemir06 30/05/2018 0 Yorum Yedek Parça Fiyatları,

Tofaş severler merhaba. Yine bir blog yazısı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Tofaş sigorta kutusu fiyatları konusunda bilgilendirme yapacağız. İnternet sitemizde Tofaş sigorta kutusu , doğan sigorta kutusu , şahin sigorta kutusu ve mako sigorta kutusu satışı yapmaktayız, bu konuda bilgilendirme yapmak amacımız. Ama öncelikle sigorta kutusu nedir bir bakalım.

 

Sigorta Kutusu Nedir ?

 

Otomobillerin mekanik aksamı ve kaporta aksamını yanı sıra bir de elektrikli aksamı vardır. Araçlarda elektrikle çalışan birçok sistem mevcuttur. Bunlar aydınlatmalar, radyolar , klimalar , aynalar, farlar vs gibi sistemlerdir. Bu sistemlerin hepsi elektikle çalışır ve olası bir kısa devre durumunda araçta yangın, aküde patlama gibi kaotik durumlara sebebiyet verebilir. Araçlarda bu tarz durumları engellemek ve aracın hasar görmemesini sağlamak adına sigortalar yer alır. Sigortalar elektiğin düzgün bir şekilde araç içerisinde dağılmasını sağlar. Sigorta kutusu nedir sorusuna cevap olarak, Bir araçtaki sigortaların toplandığı panele sigorta kutusu denir cevabınız verebiliriz.

 

Tofaş Sigorta Kutusu Fiyatları

 

Tofaş ülkemizi en fazla etkileyen , küçükten büyüğe herkesin en azından 1 kez olsun kullanmışığı veya içine binmişliği olan, zamanını efsanesi otomobillerimizden. Öyle ki aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen çok sayıda hastası mevcut ve araba halen heyecanla kullanılıyor alınıp satılıyor. Tofaş yedek parça konusunda en kolay markalardan çünkü hemen hemen her parçasını gayet uygun fiyatlarda bulmak mümkün. Tofaş sigorta kutusu da bu parçalardan biri. Tofaş sigorta kutusu fiyatları gayet makul seviyelerde.

 

Doğan Sigorta Kutusu Fiyatları

 

Doğan Tofaş'ın sevilen modellerinden. Doğan sigorta kutusu fiyatları aracın modeline göre değişiyor. Eğer Doğan aracınız SLX model ise sigorta kutusu farklı , düz ise sigorta kutusu farklı. Haliyle aracın slx mi düz mü olduğuna göre sigorta kutusu almanız gerekiyor. Doğan sigorta paneli fiyatları 100-150 TL aralığında markasına göre değişebiliyor.

 

Şahin Sigorta Kutusu Fiyatları

 

Şahin de yine Tofaş'ın en çok satan modellerinden. Doğan'dan biraz daha demode olmasına ve genelde Doğan'a benzetilmeye çalışılmasına rağmen şahin kullanıcısı da çok fazla. Şahin modelde SLX veya düz gibi kavramlam olmadığı için şahin sigorta kutusu tek çıkıyor. Şahin sigorta kutusu fiyatları 100 TL'den başlıyor.

 

Kartal Sigorta Kutusu Fiyatları

 

Kartal Tofaş'ın station wagon modeli. Geniş aileler ve küçük esnafların bayılarak kullandığı , motoru güçlü yedek parçası uygun her işe koşulabilecek bir araç. Genelde ticari işler ve yük taşıma için kullanılıyor. Kartal modelinde de düz ve slx durumu söz konusu olduğu için kartal sigorta kutusu satın almadan önce aracınızın düz mü slx mi olduğunu yedek parçacınıza bildirmeniz gerekiyor. Kartal sigorta kutusu fiyatları 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

 

https://tasdemirlerotoyedekparca.com.tr/sigorta-kutusu-orjinal-mako-tofas-dogan-kartal-sahin.html

 

Yazımızın alt kısmına doğru bakarsanız internet sitemizde yer alan tüm tofaş doğan kartal şahin sigorta kutusu ürünlerimizi mako sigorta paneli veya farklı marka sigorta paneli olarak ürün şeklinde görebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Düşüncelerinizi Paylaşın..