Tofaş Şahin Kapı Parçaları Fiyatları

Yazar Tasdemir06 01/01/2018 0 Yorum

Tofaş Şahin Kapı Parçaları Fiyatları

 

 

Gerek fiyatları gerek yedek parça uygunluğundan ve bulunabilirliğinden dolayı ülkemizde en çok tutulan araçlardan olan Tofaş Kuş serisi, üzerinden yıllar geçse de popülerliğini yitirmiyor. Doğan Kartal Şahin Serçe ve 131 modelleri ile piyasaya giriş yapan ve yıllardır en çok kullandığımız ve alıp sattığımız araçlardan olan Tofaş yedek parçaları da araç fiyatlarının uygunluğu kadar sürücüler için avantaj sağlıyor. Özellikle kaporta ve dış trim parçalarının yan sanayi olsun orijinal olsun çok çeşitliliği sayesinde uygun fiyat avantajı sağlayan Tofaş araçlar için, ön tampondan triger setine, stoplardan debriyaj takımına, bujilerden tofaş kapılarına kadar uygun fiyatlı yedek parça  bulmak mümkün.

 

 

Doğan olsun, kartal olsun, şahin olsun bir Tofaş aracınız var ve yedek parça satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uygun fiyatlarımız, kaliteli yedek parçalarımız ve hızlı teslimatlarımız ile şahin yedek parça alışverişlerinizin en kaliteli durağındasınız. Üstelik kargomuz da aldığınız ürün ne olursa olsun ücretsiz. 

 

Tofaş Şahin Kapı Fiyatları

 

Tofaş şahin Tofaş'ın sevilen modellerinden birisi. Tüm Tofaş araçları gibi az yakar çok kaçar alım satımı fazladır elinizde kalmaz, yedek parçası uygundur cep yakmaz.  Şahin aracınız için sol ön kapı ihtiyacınız var ise stoklarımızda mevcuttur, telefon numaralarımızdan veya canlı destekten iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Tofaş ön arka kapı fiyatları piyasada 430 TL ve 600 TL arasında değişmektedir. Bizdeki fiyatı şuan için 429 TL civarındadır.

 

 

Şahin Kapı Fitili Fiyatları

 

 Şahin aracınız için kapı fitili ihtiyacınız var ise stoklarımızda mevcuttur, telefon numaralarımızdan veya canlı destekten iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Şahin Kapı Fitili Takımı Fiyatları piyasada 70 TL ve 180 TL arasında değişmektedir. Bizdeki fiyatı şuan için 56,60 TL'dir.

 

 

Şahin Kapı Sacı Fiyatları

 

Şahin aracınız için kapı sacı ihtiyacınız var ise stoklarımızda mevcuttur, telefon numaralarımızdan veya canlı destekten iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Şahin Kapı Sacı Fiyatları piyasada 60 TL ve 200 TL arasında değişmektedir. Bizdeki fiyatı şuan için 57 TL'dir.

 

Düşüncelerinizi Paylaşın..