Jant Kapağı Fiyatları Jant Kapakları Modelleri

Yazar Tasdemir06 09/08/2017 0 Yorum Yedek Parça Fiyatları,

Jant Kapağı Fiyatları Jant Kapakları Modelleri 

 

Araçlarda, lastiklerin takıldığı tekerleğin çember biçimindeki bölümüne jant denir. Jantların görünmesini engellemek ve araca daha şık bir hava katmak için jant kapaklarından yararlanılır. Jant kapakları, araçların marka ve modellerine göre özel olarak üretilmektedir. Her aracın tekerlek boyutu farklı olduğu için her jant kapağı, her aracın jantlarına uygun olmaz. Aracınızın marka ve modeline göre lastiklerinizin kaç inç olduğunu öğrenebilir ve ona göre jant kapağı tercih edebilirsiniz. Bazı lastikler 13 inç, bazıları 15 inç olabilir; bunun için 13 inç jant kapağı veya 15 inç jant kapağı satın almanız gerekecek. Rastgele satın alınan jant kapakları, aracınızın jantlarına uymayabilir bu sebeple jant kapağı satın alırken bilinçli davranmak önemlidir.

----------------------------------------------------------------------------------------------

İndirimli Oto Yedek Parça Ve Aksesuarlar, Ücretsiz Kargo > Adrese Teslim

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Linea aracınız varsa linea jant kapakları veya linea plastik jant kapak fiyatları araması yaparak aracınıza uygun jant kapağı bulabilirsiniz ve bu marka için özel üretilen linea jant kapağı satın almanız gerekecektir. Fluence aracınız varsa fluence jant kapakları veya fluence plastik jant kapak fiyatları araması yaparak aracınıza uygun jant kapağı bulabilirsiniz ve bu marka için özel üretilen fluence jant kapağı satın almanız gerekecektir. Ayrıca fluence 2013 joy jant kapağı ,  fluence jant kapağı modelleri  veya fluence 15 jant kapağı , fluence jant kapağı 16 hatta fluence touch jant kapagı gibi daha detaylı bir arama yaparsanız sonuç daha iyi olacaktır ancak jant kapağını çelik jant ile karıştırıp renault fluence çelik jant araması yapmayınız.

 

 

Jant kapakları arka tarafında bulunan tırnaklar ve teller sayesinde kolaylıkla monte edilir. Seyir halindeyken oluşabilecek darbelere veya çukur düşmelerine karşı dayanıklıdır.  Orjinal renault 2012 clio kapak jant reno clio 4 jant kapakları Jant kapağı montajı oldukça pratik ve kolaydır, bu sebeple fazla vaktinizi almadan aracınızın jant kapaklarını değiştirebilirsiniz. Eski jant kapağınızı yerinden çıkarın ve yeni takılacak kapağı yuvasına iterek oturttun. Jant kapağı montajı bu kadar kolay basittir, bunun için ikinci kişilerden yardım almanıza gerek yoktur, tek başınıza kolayca halledebilirsiniz.

 

 

Jant kapağı satın alırken, lastiğinizin inç ölçüsüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Murat 131 1977 model jant kapağı takımı  2016 fiorino jant kapağı İnç ölçüsü, lastik üzerinde yazmaktadır, buradan kolayca lastiğinizin kaç inç olduğunu öğrenebilir ve ona göre jant kapağı siparişi verebilirsiniz. Jant kapakları, aracınıza farklı bir hava ve çekicilik katar, sadece lastiğinizin jant kapaklarını değiştirerek bütün gözleri aracınızın üzerine toplayabilirsiniz. Bir çok jant kapağı modelleri arasından hoşunuza giden bir tanesini satın alarak aracınızı diğer araçlardan bir numara öne çıkarabilirsiniz. Bazı otomobil kullanıcıları için otomobilinin görüntüsü çok önemlidir ve çeşitli modifiye ürünleri ile otomobillerine çekicilik katar. En çok tercih edilen modifiye ürünleri arasında jant kapağı yer almaktadır. 

 

Düşüncelerinizi Paylaşın..