Citroen Tarihçesi ve Yedek Parça

Yazar Tasdemir06 11/08/2017 0 Yorum Yedek Parça Fiyatları,

Citroen

 

 

 Günümüzde araba bir lüks olmaktan çıkıp artık bir gerekesinim haline gelmiştir. Aynı şekilde araba artık sadece erkeklerin hayallerini değil kadınların da hayallerini süslüyor. Gençler daha ev almadan araba alıyorlar. Tabi sıfır almak da günümüz şartlarında çok kolay olmuyor. İkinci el gibi güzel bir olanak var iyi ki. İstediğiniz arabayı daha ucuza alıyorsunuz. Yıllarca para biriktirmeden hayallerinize kavuşup belki de daha rahat bir hayat yaşamanızı sağlıyor ikinci el seçeneği. Her konu da çok güzel fakat iyice araştırılmadan da alınmaması gerekir, herkese güvenilmemeli bu konu da. İkinci el araba alırken başınıza dert açmayın. Yanınıza arabadan çok iyi anlayan birini alın, gündüz gözüyle gidin arabayı kontrol etmeye, sürüşe çıkın. Bütün evraklarını, evrak numaralarını kontrol ettirin. Araç lastik dengesini kontrol ettirin. Kaç km yapmış? Kaç kaza geçirmiş? Ne kadar hasar almış? Bu hasar arabaya çok zarar vermiş mi? Bunların hepsi çok önemli. İkinci el ekonomik zaten ama daha ucuz olsun, kaliteli olsun, az yakıt tüketsin istiyorsanız, Citroen sizin markanız. İçinden çıkmak istemeyeceksiniz. Ekonomik rahat bir araba tercihinizse kesinlikle Citroen öneriyoruz. Kaliteli arabayı ucuza almak ve ekonomik kullanmak herkesin hakkı, sizin neden olmasın? Gelelim bir Citroen nasıl oluştu? Nasıl meydana geldi? Hangi ilkleri yaşattı otomobil dünyasında? Nasıl bir yol izledi?

 

 

      Tarihçesi

 

 

       1919 yılında Andre Citroen tarafından kurulan bu şirket ilk seri üretim olan A Type’ı da yine 1919 yılında üretti. Sonrasında ilk çelik karoserli Bio’yu üretti Citroen. İlk önden çekişli arabayı yapan da tabi ki Citroen oldu. 1955 yılında üretilen DS ile otomobil dünyasından övgü üstüne övgü aldı ve büyük bir yükselişe geçti. En hızlı turbosuz arabayı üretti. 1994 yılında bir yarışta en az yakıt kullanarak dünya rekorunu kırdı Citroen. 2002 yılında ise bir milyonu geçen satış hasılatı ile satış rekoru kırdı. Otomobil dünyasında ilk kez  ISO 9001’i alan yine Citroen’di.

   

 

Yetkili servis 

 

       Bütün parçalara ulaşabileceğiniz, her bakımı gönül rahatlığı ile en ucuza yaptırabileceğiniz yetkili servisler mevcuttur. Her türlü tamir, bakım, parça değiştirme işlemlerinizi eğitimli alanında uzman kadrolar ile gerçekleştirilir. Orijinal parçalar ve istediğiniz bütün aksesuarlar yetkili servislere tarafımızdan da temin edilir.

 

Citroen Yedek Parça

 

 

    Her model Citroen arabanızın bütün yedek parçalarına (bütün orijinal yedek parçalarına) yetkili servislerimizden ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yedek parça ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve en güvenli olan yerden temin alın. Kendinizi emin ellere bırakın ikinci el bir arabada en önemli şeylerden biridir yedek parça. Değiştiğinde sıfır gibi olmalı ki size kaliteli bir sürüş olsun.

 

        Aksesuar

 

 

    En ucuz oto aksesuar için yetkili servislerimizi tercih edebilirsiniz.  Teyp mi istiyorsunuz en ucuzunu en kalitelisini alın. Navigasyona mı ihtiyacınız var en kalitelisi olsun ki yolunuzdan şaşmayın. İstediğiniz her aksesuarı bizden alın. En ucuz oto aksesuarları, en kaliteli oto aksesuarları istemek sizin hakkınız, biz de size Citroen ailesi olarak hakkınız olanı vermeye çalışıyoruz.

     Aileniz ile severek, güvenle bineceğiniz, ekonomik ikinci el bir araba için Citroen’i seçin. Sizde Citroen ailesine katılın, kaliteyi yaşayın. İlklerin markası olan Citroen ile ilklerinizi yaşayın.

Düşüncelerinizi Paylaşın..