Aile Otomobili Tavsiyeleri En Uygun 6 Aile Otomobili

Yazar Tasdemir06 03/11/2017 3 Yorum

Aile Otomobili Tavsiyeleri En Uygun 6 Aile Otomobili

 

Bir aile otomobili alırken nelere dikkat edilir? Hıza mı, performansa mı, güvenliğe mi yoksa genişliğe mi ? Bu yazımızda sizlere aile otomobili seçmenize yardımcı olacak bilgiler paylaşacağız.

 

Yapılan araştırmalara göre aile otomobili seçerken sırasıyla güvenlik, bagaj hacmi ve rahatlığa bakılıyor. Bunlardan sonra genişlik, soğuk muhafaza bölmesi gibi detaylara bakılıyor. 

 

 

Aile Otomobili Tavsiyesi 1 : Mercedes Benz B-Serisi

 

mercedes

 

 

Kolaylıkla istediğiniz yere park edebilirsiniz. Ayrıca iç mekanı oldukça geniş bir ortam sunuyor. 486 litrelik hacmindeki bagaja neredeyse her şeyi sığdırabilirsiniz. Ayrıca istek üzerine EASY-VARIO-PLUS sistemi ile bagaj daha da genişletilebiliyor. Yeni benz serisinin bagaj zemin yüksekliği isteğe bağlı olarak ayarlanabiliyor ve koltuklar 60:40 oranında yatırılabiliyor.

 

 

 

Aile Otomobili Tavsiyesi 2 : Peugeot 5008

 

peugeot 5008

 

 

Bu aracı kendi ailenize göre ayarlamanız çok kolay.7 kişilik yolcu kapasitesine sahip ve 2. ve 3. sıra koltuklar kapandığında dümdüz bir alan oluşturulabiliyor. Ön yolcu koltuğu tamamen kapandığında 2.76 m’ye kadar uzunluktaki eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebiliyorsunuz. Peugeot 5008 panoromik camı ve geniş ön camı ile cam yüzey alanı 3.39 m2′ye ulaşıyor.

 

 

Aile Otomobili Tavsiyesi 3 : Grand C-Max

 

cmax

 

 

7 kişilik oturmayı daha pratik hale getirmek için yeni bir sistem geliştiren C-MAX 2+2+2 oturma düzenini saniyeler içinde 7 kişilik düzene getirebiliyor. Ayrıca 2.sıranın ortasında bir koridor oluşturarak 3.sıraya geçerken 2.sıradaki koltukları katlamanız gerekmiyor.

 

 

 

Aile Otomobili Tavsiyesi 4 : Grand C4 Picasso

 

 

 

Sınırsız konfor sağlayan Grand C4 Picasso aynı zamanda 7 kişilik bir oturma alanı sağlıyor. Aracın ön kısmında 1 adet 1.5 litrelik şişe alabilen klima ile soğutulan göz dahil dört büyük kapalı eşya saklama alanı mevcut. Çok sayıda pratik bölme ile ailenizin kişisel eşyalarınızı saklayabilirsiniz ve çocuk gözetleme aynası ve çocuk koltuğu bağlama bağlantılarıyla gözünüz arkada kalmayacak.

 

citroen c4

 

 

Aile Otomobili Tavsiyesi 5 : Mazda 5 

 

mazda5

 

 

Mazda 5′de parmak sıkışmasına karşı güvenlik önlemli elektrikli sürgülü  kapılar mevcut. Araçtaki karakuri koltuklar kendi ağırlıklarını kullandıkları için minimum efor harcayarak hareket ettirilebilir. 2.sıradaki koltuklar ise tamamen ayarlanabilir. Aracın neredeyse her yerinde eşya saklama gözleri mevcut.

 

 

 

Aile Otomobili Tavsiyesi 6 : Opel Zafira Tourer 

opel zafira

 

Opel Zafira Tourer yeni özellikleri ile öne çıkan modellerden. 3 adet  ikinci sıra koltuk, ekstra bacak mesafesi veya bagaj alanı için birbirinden bağımsız olarak hareket ettirilebilmektedir. 3. sıradaki koltuklar için kol dayama yeri opsiyonları bulunmaktadır. Tüm arka koltuklar, L şeklindeki baş dayama yerlerini çıkarmaksızın tamamen katlanabilmektedir. Araçta toplam 34 saklama alanı bulunmaktadır.

3 Yorum

mehmet:
03/11/2017, 05:56:35 PM
Yanıtla

benimde arabam peugeot 206plus. artık kucuk gelmeye basladı. arabayı buyutmek gerek. picasso bana fena gorunmuyor

halil:
04/11/2017, 08:19:29 PM
Yanıtla

benimde aracım artık kucuk gelmeye basladı. bebek arabası aracımın bagajına sığmıyor

Mete:
08/11/2017, 06:17:49 PM
Yanıtla

Benim aracimda kucuk. Artik sigmiyoruz . Soyle genis ve uygun bir aracla degismeliyim

Düşüncelerinizi Paylaşın..