Alt Taban Sol Kangoo

  • Marka: ORJİN
  • Ürün Kodu:7700313944
  • Üretici Kodu:
  • Stok Durumu:1
  • 508,68TL

Renault Kangoo Clio Thalia Clio 2 Symbol sol alt tabla salıncak fiyatı.

Bu sol alt tabla "yan sanayi" bir oto yedek parçası olup ürünün üreticisi ve marka adı: ORJİN.

Bu sol alt salıncak bir yıl üretici şirket garantisi vardır.

Renault thalia clio symbol clio 2 kangoo araç marka ve modelleri için bu sol alt tabla salıncak satın aldığınızda, aynı gün kargo, ücretsiz kargo ve adrese teslim hizmeti sunmaktayız.

Renault Symbol Clio Kangoo Thalia Clio 2 arabanız için bugün sol alt tabla satın aldığınızda, kargo dağıtım depolarımızın faaliye gösterdiği Ankara'dan 600 km mesafelere kadar 1 iş günü, daha uzak mesafeler ise iki iş günü zaman zarfında kapınızda teslim olması öngörümüz olduğunu bilmenizi isteriz.

Bizden satın aldığınız bu sol alt salıncak aracınız ile uyumlu değil ise, ürün iade veya ürün değişimi için ürüne ve ürün ambalajına zarar vermemek üzere ile 14 iş günü zaman zarfında size teslimatı yapan aynı kargo şirketi ile bize göndermekten çekinmeyiniz lütfen.

Bizden satın aldığınız oto yedek parçaları kargo lojistik sigortalı olup, sigortanızın zarar görmemesi adına oto yedek parçanızı kargodan teslim alırken ürününüzün veya ürün ambalajının lojistik esnasında zarar görmediğinden emin olmak için kergo elemenı gözetiminde kontrol ederek teslim almayı ihmal etmeniniz lütfen. 

Satın aldığınız ürüne veya ürün ambalajına kargo lajistik esnasında ezilme, kırılma veya ambalajında yırtılma vb. zarar geldiğini görürseniz, kargo dağıtım elemanı gözetiminde rapor tutarak (yenisiyle değiştirme gerekçesi belirterek) aynı kargo ile bize göndermeyi ihmal etmeyiniz lütfen.


ÜRÜN İSMİ ARAÇ MARKASI ARAÇ MODELİ ARAÇ YILI OEM NO ARAC TİPİ MOTOR TİPİ ÜRETİCİ ADI 9 10
Sol Alt Tabla / Sol Alt Salıncak Renault Kangoo 7700313944 ORJİN
Sol Alt Tabla / Sol Alt Salıncak Renault Thalia 7700313944 ORJİN
Sol Alt Tabla / Sol Alt Salıncak Renault Clio 7700313944 ORJİN
Sol Alt Tabla / Sol Alt Salıncak Renault Clio 2 7700313944 ORJİN
Sol Alt Tabla / Sol Alt Salıncak Renault Symbol 7700313944 ORJİN
GENEL
text_depomonline_taksit text_depomonline_taksit_tutari text_depomonline_toplam_tutar